Betclic. Szczegółowy opis bukmachera

Play now Download

Historia powstania

Betclic to firma bukmacherska znana na całym świecie od 2005 roku. Ten bukmacher ma aktualną licencję. W 2008 roku ponad 70% akcji spółki zostało zakupione przez francuskie przedsiębiorstwo Mangas Capital Entertainment. Miało to pozytywny wpływ na rozwój Betclic. Sukcesem jest również współpraca bukmachera z dużymi organizacjami bankowymi w całej Europie.

Betclic jest dużym graczem na rynku bukmacherskim. Warto zwrócić uwagę, że ponad 80% użytkowników systemu to mieszkańcy Polski. Liczba Anglików na platformie - nie więcej niż 3%.

Popularność marki

Popularność bukmachera Betclic Polska wśród Polaków wynika z faktu, że użytkownicy mogą korzystać z takich opcji jak:

 1. Obstawianie zakładów na różne wydarzenia sportowe.
 2. Możliwość oglądania transmisji w czasie rzeczywistym, wirtualne kasyno i poker.
 3. Przyciąga uwagę użytkowników i stosunkowo niski wskaźnik stawek.
 4. W kuponach możesz skorzystać z wyjątkowej okazji, aby postawić zakład długoterminowy.

Twórcy serwisu zadbali o swoich klientów, którzy wolą korzystać z gadżetów mobilnych: teraz możesz zainstalować wyspecjalizowaną aplikację lub otworzyć mobilną wersję strony.

Oficjalna strona Betclic

Warto zwrócić uwagę na to, że programiści nie bardzo się starali podczas pracy nad stroną internetową biura. Korzystając z systemu, wydaje się, że zarząd nie wie dokładnie, co gracz chce zobaczyć, otwierając stronę. Tło strony jest w kolorze białym, znajdują się na nim elementy w odcieniach czerwieni i żółci, które wyglądają dość agresywnie.Taki kontrast negatywnie wpływa na oczy: użytkownik szybko się męczy.

Na stronie znajduje się ogromna liczba banerów reklamowych, które krzyczą o licznych bonusach i sekcjach serwisu. Nie jest to wezwanie do odwiedzenia platform stron trzecich, jednak nadal działa negatywnie na klientów.

Według klientów treść tekstowa jest dobrze zrobiona. Tego warto się pouczyć innym firmom. Za ten moment można podziękować programistom. Jest wygodnie czytać wszelkąinformację o stronie, a ponadto szczególnie ważne punkty są pogrubione i różnią się od tekstu głównego.

Średnia ocena oficjalnej strony bukmachera Betclick pl to trzy: potrzebujesz trochę czasu, aby przyzwyczaić się do kolorów i nie zwracać na nie uwagi w przyszłości.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że usługa ma dość wygodny system nawigacji. Ponadto użytkownicy mogą łatwo zrozumieć sekcje, w których nie ma wielu niezrozumiałych i całkowicie bezużytecznych kart. Jedyne, co klient musi zrobić, to zrozumieć podstawowe warunki.

Minusem bukmachera można uznać długie ładowanie stron internetowych.

Wydarzenia Sportowe, Zakłady na żywo, kursy

Klientom Betclic Polska oferujemy szeroki wybór opcji, takich jak:

 1. Oferta sportowa. Wybór wydarzeń w Betclic jest w pełni zgodny nie tylko z europejskimi, ale także światowymi standardami. Na stronie można obstawić zakład, wybierając jedną z ponad dwudziestu dyscyplin sportowych. Minimalna stawka wynosi około 5 euro. Ten fakt przyciąga nowych graczy, ponieważ ryzyko strat finansowych jest zredukowane do zera. Firma twierdzi, że nie ma ograniczeń co do najwyższej stawki za usługę. Nie trzeba wierzyć w takie twierdzenia. Zasady współpracy z bukmacherem określają, że największą wygraną w jednym zakładzie jest kwota 20 000 euro. W tygodniu nie można wygrać więcej niż 50 000 euro.
 2. Kurs. Tutaj firma zajmuje średnie pozycje zgodnie z normami europejskimi. Według ekspertów marża w biurze osiąga wskaźnik 7%. Dokładny zysk zależy od tego, na jaki sport został postawiony.
 3. Zakłady na żywo. Sekcja, w której można obstawiać mecze w trybie live. Nie należy jednak liczyć na wysoki poziom usług przy świadczeniu takiej usługi. Notowania w pełni odpowiadają przeciętnym bukmacherom.

Akceptując warunki współpracy z bukmacherem Betclic, należy wiedzieć, że początkowo firma została założona z myślą o europejskim piłce nożnej. Znalezienie wartościowych ofert na pozostałe wydarzenia sportowe i medialne jest prawdziwym wyzwaniem.

Program lojalnościowy, system bonusów, regulamin

Posiadanie programu bonusowego z korzystnymi warunkami jest ważnym aspektem dla każdego bukmachera. Nawet jeśli wielu klientów nie korzysta z ofert takich jak Betclic bonus czy promocje, przy wyborze bukmachera do współpracy ważne jest, aby zwrócić uwagę na dostępność takich ofert.

Każda firma oferuje indywidualny spis promocji, dzięki czemu klienci mogą samodzielnie dokonać wyboru na rzecz jednego z bukmacherów. Wskaźnikiem bespiecznego bukmachera, który dba o to, aby gracze czuli się komfortowo z usługami, jest obecność Betclic kod promocyjny za rejestrację na stronie, FreeBetów i cashbacków, a także okresowych promocji związanych z niektórymi wydarzeniami.

Poziom popularności wśród klientów będzie wyższy w tym bukmacherze, użytkownikom którego oferuje szerszy wybór promocji i bonusów.

Na stronie bukmachera Betclic wszystkie oferty znajdują się w jednej sekcji. Najbardziej popularne, jak pokazują statystyki, są:

 1. Bonus za rejestrację na stronie internetowej firmy. Klient może otrzymać kwotę do 100 euro w postaci FreeBetów. Naliczanie następuje po dokonaniu pierwszego zakładu o współczynniku co najmniej 1.50. Kwota nagrody jest równa kwocie pierwszego zakładu, ale nie przekracza ustalonej maksymalnej wartości.
 2. Zwiększony kurs. Taka promocja z reguły jest zaplanowana na niektóre święta lub uroczystości.
 3. Cash Out. Doskonała okazja do odkupienia idealnego zakładu.

Obecnie trwa promocja, w której klient może zdobyć nagrodę w wysokości 1000 euro w postaci FreeBetów. Aby to zrobić, musisz regularnie obstawiać wydarzenia ze świata piłki nożnej i gromadzić punkty.Ważne jest, aby pamiętać, że wziąć udział w promocjach i otrzymać premie nie będą mogli mieszkańcy Ukrainy. Na stronie nie można zarejestrować tych klientów, którzy znajdują się na terytorium tego państwa.

Aplikacja mobilna

Oprogramowanie bukmachera jest przeznaczone dla urządzeń mobilnych i charakteryzuje się prostym interfejsem i przyjemnym designem.

Zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak i klienci bukmachera, którzy po raz pierwszy uczestniczą w obstawianiu, mogą korzystać z aplikacji. Stało się to dzięki wynikom rozwoju doświadczonych programistów.

Aplikacja na Androida - jak pobrać i zainstalować

Aplikacja mobilna przeznaczona dla gadżetów mobilnych od producenta Apple. To wygodne w użyciu i zrozumiałe oprogramowanie, nad którym pracowali profesjonalni programiści. Możesz pobrać instalację w AppStore lub uzyskać dostęp za pośrednictwem mobilnej wersji oficjalnej strony internetowej. Klienci programu mają podobny zestaw opcji, z których mogą korzystać ci, którzy wolą obstawiać za pomocą komputera. Możesz cieszyć się transmisjami w czasie rzeczywistym i wypłacać pieniądze na kartę bankową. Aby korzystać z aplikacji, potrzebujesz urządzenia, którego system operacyjny ma co najmniej iOS 10.0.

Aby zainstalować program na telefonie, musisz wykonać szereg prostych kroków:

 1. Otwórz sekcję oprogramowanie na oficjalnej stronie bukmachera. Na osobnej stronie opublikowano listę wszystkich wersji aplikacji mobilnej, wśród których musisz wybrać tą, która jest odpowiednia dla konkretnego urządzenia.
 2. Po zakończeniu pobierania pliku rozpocznie się proces instalacji w trybie automatycznym, którego czas trwania wynosi nie więcej niż dwie minuty. Następnie możesz uruchomić aplikację i cieszyć się jej działaniem.
 3. Po uruchomieniu oprogramowania system poprosi o zalogowanie się do usługi lub przejście przez procedurę rejestracji.

Wymagania systemowe. Obsługiwane modele, wersja systemu operacyjnego

Dla tych klientów, którzy nie chcą tracić czasu na szukanie odpowiedniego lustra, aby odwiedzić stronę internetową bukmachera, proponujemy skorzystać z alternatywnego rozwiązania. Specjalistycznego oprogramowania pomoże nam w tym. Możesz pobrać plik instalacyjny na komputer na oficjalnej stronie internetowej.

Instalacja programu na komputerze zajmie użytkownikowi bardzo mało czasu i będzie wymagać wykonania szeregu prostych kroków:

 1. Pobierz plik instalacyjny z oficjalnej strony bukmachera.
 2. Rozpocznij proces instalacji.
 3. Wybierz miejsce instalacji programu lub użyj automatycznego wyboru.

Aby procedury instalacyjne przebiegały poprawnie, zaleca się wstępną autoryzację systemu.

Jeśli twój telefon działa z systemem Android 4.1 lub nowszym, firma gwarantuje 100% nieprzerwanego działania aplikacji.

Aplikacja na iOS będzie działać na urządzeniach z systemem iOS 8.0 i nowszym. Może być używany na iPhonie, iPadzie i iPodtouch.

Nazwa systemu

Wymagania

Android

Android 4.1 lub nowszy

IOS

IOS 8.0 i nowszy. Może być używany na iPhonie, iPadzie i iPodtouch

Windows Phone

Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1.

Aplikacja komputerowa. Jak pobrać i zainstalować. Wymagania systemowe

Nie tylko ci, którzy wolą hazard I zakłady, które można wykonać za pomocą telefonu komórkowego, mogą cieszyć się funkcjami klienta, ale także ci użytkownicy, którzy spędzają dużo wolnego czasu przy komputerze. Nowoczesne możliwości techniki pozwalają jednocześnie cieszyć się transmisjami wydarzeń sportowych, a jednocześnie grać i obstawiać zakłady.

Główne zalety korzystania z komputera przez klienta to:

 1. Grafika wysokiej jakości.
 2. Brak banerów reklamowych, które uniemożliwiają wykonywanie określonych czynności.
 3. Aplikacja nie nadaje się do blokowania, czego nie można powiedzieć o oficjalnej stronie internetowej. W programie możesz bezpiecznie obstawiać i grać.
 4. Szybka procedura autoryzacji w systemie.

Pobieranie programu jest dosyć szybkie i proste. Musisz otworzyć oficjalną stronę bukmachera Betclic pl, wybrać plik instalacyjny przeznaczony dla komputera, uruchomić plik i postępować zgodnie z instrukcjami instalatora. Po zakończeniu procesu instalacji program uruchomi się automatycznie, a użytkownik będzie mógł zalogować się na swoje konto osobiste.

Mobilna wersja strony

Każdy, kto ma urządzenie mobilne, może korzystać z opcji bukmachera Betclic Polska bez względu na lokalizację. Konieczność rezygnacji z korzystania z oficjalnej strony internetowej wynika z faktu, że usługa jest regularnie blokowana. Warto zauważyć, że klienci aplikacji mobilnej mają te same opcje, które są dostępne dla użytkowników wersji komputerowej. Wielu graczy zwraca uwagę na zalety korzystania z oprogramowania klienckiego.

Są przyzwyczajeni do rozwiązywania spraw w sposób najszybszy. Zrobić to można za pomocą mobilnej wersji strony i telefonu. Możesz wejść na stronę biura i szybko postawić zakład. Dostęp do mobilnej wersji zasobu internetowego jest prosty: przejdź do witryny za pomocą przeglądarki mobilnej lub wpisz literę m na pasku adresu przed adresem.

Trzeba zauważyć, że jeśli korzystasz z mobilnej wersji strony, możesz przejść do profilu, omijając wszystkie blokady i ograniczenia roskomnadzoru. I do tego nie są potrzebne żadne lustra ani serwery proxy.

Rejestracja na stronie

Betclic rejestracja na stronie internetowej bukmachera jest dość prosta. Ta procedurą, wymaga od klienta wypełnienia ankiety. Proces zajmuje nie więcej niż dwie minuty. W przypadku, gdy klient złoży wniosek o wypłatę środków, system poprosi o dokumenty niezbędne do potwierdzenia tożsamości użytkownika.

Aby weryfikacja zakończyła się poprawnie, zaleca się podanie tylko aktualnych informacji o sobie. Określenie kraju, na terytorium którego się znajduje użytkownik bukmachera, następuje automatycznie. Waluta, za pomocą której dokonywane są zakłady, jest również określana automatycznie i zależy od kraju, w którym znajduje się klient.

Mieszkańcy Rosji, Ukrainy, Chin, Iraku i kilku innych państw nie mogą zarejestrować się na stronie bukmachera. Gdy użytkownik zarejestruje się w systemie, dla niego będą dostępne programy bonusowe, w ramach których można otrzymać darmowy zakład w wysokości 10 euro w przypadku przegranej zakładu, pod warunkiem, że został on wykonany w aplikacji mobilnej.

Metoda rejestracji nr 1

Użytkownicy mogą skorzystać z pierwszej metody rejestracji - poprzez e-mail. Tutaj musisz kliknąć na stronie głównej, aby zarejestrować się za pośrednictwem wiadomości e-mail, podać aktualny adres e-mail, wypełnić dane osobowe. E-mail zostanie wysłany na podany adres mailowy z linkiem potwierdzającym. Kliknij na nią, a Twoje konto zostanie zarejestrowane i potwierdzone.

Metoda rejestracji nr 2

Możesz zarejestrować się za pomocą drugiej metody - za pośrednictwem telefonu komórkowego. Tutaj musisz kliknąć na stronie głównej, aby zarejestrować się za pomocą numeru telefonu komórkowego. W wyświetlonym formularzu należy wypełnić dane osobowe i podać numer telefonu. Otrzymasz kod weryfikacyjny. Trzeba go wprowadzić, a twoje konto będzie zarejestrowane i potwierdzone.

Który sposób wybrać to decyzja każdego. Oba sposoby są bardzo wygodne i nie zajmują dużo czasu podczas wypełniania danych osobowych.

Obsługiwane systemy płatności. Opis warunków, limitów, czasu wypłaty

Użytkownicy wybierają tych bukmacherów, którzy oferują swoim klientom kilka opcji transakcji finansowych jednocześnie. Ponadto ważne jest, aby zwrócić uwagę na takie parametry, jak prowizja za wpłatę i wypłatę środków, czas realizacji wniosku, ograniczenia ustalone przez bukmachera.

Warto zwrócić uwagę, że mieszkańcy Ukrainy, którzy założyli stronę internetową bukmachera, korzystając z lustra, w przypadku uzupełnienia konta i zakładu nie będą mogli wypłacić wygranej na kartę bankową.Dla nich nie jest dostępna weryfikacja konta i dokumentów tożsamości.

Betclic oferuje użytkownikom standardowy zestaw narzędzi do dokonywania wpłat i wypłat:

 • Karta bankowa
 • Elektroniczne systemy płatności
 • Karty przedpłacone
 • Przelewy bankowe

Betclic nie pobiera prowizji za przeprowadzanie transakcji. Aby przejść proces weryfikacji, system poprosi klienta o wysłanie niektórych stron paszportu. Ponadto konieczne będzie potwierdzenie miejsca zamieszkania poprzez dostarczenie umowy najmu lub rachunku za media.

Wpłata środków. Systemy płatności, limity, czas oczekiwania

Bukmacher oferuje następujące metody uzupełniania salda gry:

System płatności

Limity na transakcję

Visa, Mir, MasterCard

Od 5 PLN do 30 tys. PLN

Yandex Money

Od 5 PLN do 13 tys. PLN

Alfa-Bank

Od 5 PLN do 25 tys. PLN

Tińkoff Bank

Od 5 PLN do 8 tys.PLN

Tele2

Od 5 PLN do 800 PLN

Rosbank

Od 5 PLN do 800 PLN

Najprostszym sposobem na wpłatę jest gotówka w biurach bukmacherskich, w salonach Swiaznoj i Euroset. Najszybsze są trankzacje bezgotówkowe, ponieważ do tego potrzebny jest tylko internet. Ważne jest, aby połączyć się z profilem i mieć wystarczającą ilość środków na karcie lub końcie. Minimalna kwota wpłaty na konto u bukmachera wynosi 100 rubli. Maksymalna nie jest ograniczona. Więc możesz dokonać wpłaty na dowolną kwotę.

Wypłaty. Systemy płatności, limity, czas oczekiwania

Bukmacher oferuje duży wybór systemów płatności na wypłaty. Pamiętaj, że możesz wypłacić pieniądze tylko w taki sposób, w jaki uzupełniłeś swoje saldo. Możesz wypłacić pieniądze za pomocą następujących systemów płatności:

System płatności

Czas przetwarzania transakcji

Visa, Mir, MasterCard

Od 1 do 3 dni

Yandex. Money

Natychmiast

Webmoney

Natychmiast

Bilajn, Tele2, MTS

Natychmiast - do 10 minut

Qiwi

Natychmiast

Nasz werdykt

Bukmacher Betclic ma długą historię i w tym czasie udało się zdobyć najbogatsze doświadczenie na rynku zakładów sportowych. Bukmacher oferuje swoim klientom prymitywny zestaw opcji zakładów. Warto zwrócić uwagę na oficjalną stronę firmy, korzystanie z której jest proste i wygodne. Jednak to nie sprawia, że usługa jest bardzo atrakcyjna. Inne bukmacherzy często oferują korzystniejsze warunki współpracy. Mieszkańcy Federacji Rosyjskiej nie będą mogli korzystać z platformy. Bukmacher jest zablokowany na terytorium państwa

FAQ

 • Jak zarejestrować się w Betclic?

  Aby zarejestrować się na stronie Betclic, musisz wypełnić prosty kwestionariusz, w którym musisz podać dane osobowe,aktualne dane kontaktowe oraz niektóre strony z paszportu. Ważne jest, aby wszystkie informacje były prawdziwe. Obejście rejestracji nie jest możliwe.

 • Jak obstawić zakład na Betclic z urządzenia mobilnego?

  Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą korzystać z dostosowanej wersji oficjalnej strony internetowej. Po otwarciu usługi z tabletu lub smartfona wersja mobilna otwiera się automatycznie. To bardzo dobry sposób na obejście blokad.

 • Dlaczego strona Betclic nie działa?

  Oficjalna strona firmy jest zablokowana nie tylko w Rosji, ale także w kilku innych państwach. Powodem jest polityka prowadzona przez Bukmachera. Możesz jednak skorzystać z usług Betclic za pomocą luster lub VPN, który zostanie skonfigurowany zgodnie z wymaganiami kraju.

 • Jakie bonusy dla nowych graczy oferuje bukmacher?

  Nowi klienci bukmachera Betclic są zaproszeni do skorzystania z prawa do darmowego zakładu. Gracze mogą otrzymać nagrodę powitalną, której wysokość sięga 500 euro. Aby otrzymać bonus, musisz zarejestrować się w systemie i przejść weryfikację,a także dokonać wpłaty.

Downloading is in progress.
APK download